Alya Grup, yasaların yükümlülüklerine titizlikle uyan, ve ilgili yasaların öngördüğü koşullarda faaliyette bulunan saygın bir kuruluştur. Bu çerçevede Alya Grup şirketlerimiz; İSTANBUL BEYKOZ merkez, İSTANBUL şube ve ÇORLU şube ofislerimiz öncülüğünde, Beykoz’da bulunan Hukuk Ofisimiz ile Tüm Türkiye’de yerli, yabancı kurum ve kuruluşlara Hukuki Danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Gerekli hukuki işlemleri tek bir çatı altında veren grup firmamız, işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümün tespitini yaptıktan sonra firmanıza yararlı olacak en uygun girişimleri sağlıyor. Bununla beraber personel ihtiyaçlarınıza, işe yerleştirme ve fesih süreçleri ile personel değerlendirmelerinizde hem hukuki, hem mali hem de işleyiş açışından gerekli desteği sağlıyoruz. Ayrıca bu aşamalarda firmanız adına oluşabilecek ekstra maliyetleri de biz üstlenmiş oluyoruz.Bunların yanında hukuki danışmanlık hizmeti veren firmamız gizlilik hususuna maksimum seviyede önem göstererek tüm firma ve kişisel bilgilerinizi hizmet süresinde ve sonrasında gizli tutuyor.

Tüm bu nedenlerle, ALYA Grup olarak, “ Müşterilerine ve çalışanlarına karşı, yasaların vermiş olduğu sorumluluk doğrultusunda görevini en iyi bir şekilde yerine getirmek; Ülke değerlerine saygılı olmak; Hizmet sunduğu müşterilerine değer katmak;  Üstlenilen görevi, zamanında ve en ekonomik bir şekilde üstün performansla başarmak; minimum maliyet-maksimum fayda” ilkelerini,  misyon olarak kabul etmiştir.

Hukuk alanında başarılı hizmetleri olan, kaliteye ve kurumsal çalışmaya önem veren, iletişimi kolay ve sürekli olan, güler yüzlü ve güvenilir bir kadro ile müşterilerine karşı şeffaf, üçüncü kişilere karşı gizlilikle çalışan hukuk bölümümüz, ilk günkü heyecanını muhafaza etmekte, asıl işlerinize odaklanmanıza engel olan riskleri ve iş yükünü minimize etmek için her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.

Hukuki Danışmanlık Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.