• Endüstriyel Tesis Depo ve Fabrika Güvenliği

Ticari işletmeler ve buna bağlı çalışma tesisleri maalesef ki hırsızlık, sabotaj gibi suç faaliyetlerine eğilimli alanların başında gelmektedir. Alya Güvenlik olarak yüksek deneyim ve kaliteli referanslara sahip olduğumuz endüstriyel tesislerin özel güvenlik hizmetleri, fabrika özel güvenlik hizmetleri ve depo özel güvenlik hizmetleri gibi hizmet alanlarında, tesisinize en uygun maliyet ve personel sayısı, çalışma biçimi ve çözüm önerileri sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz öncülüğünde gerek asıl işverene gerekse personele taahhüt edilenlerin, üstlenilen faaliyet konusu işler uygulanırken ilgili kanunlar, görev bölgesi ve müşteri gereksinim ve gizliliklerine uygun en titiz çalışmaları yürütmekteyiz. 

Yatırımlarınızın, ticari faaliyetlerinizin ve mülkiyetlerinizin kaygısını yaşamayın. Alya Güvenlik ile mülkiyet ve varlıklarınızın korunduğundan emin olabilirsiniz.

 • İş Merkezi ve Plaza Güvenliği

Ticari faaliyetlerin yürütüldüğü iş merkezleri ve plazalar çalışanlar için hayatlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri alanlardır. Ve bu alanlarda yapılan çalışmaların verimliliği, çalışanların kendini güvende hissetmesiyle direkt bağlantılıdır. Bu sebeple iş merkezleri güvenliği ve plaza güvenliği iyi bir plan ve işleyiş üzerine oturtulmalıdır.

Alya Güvenlik olarak, tesis çevre-iç alan kontrol ve güvenlik planlarımızla beraber oluşturacağımız etkin ve deneyimli fiziki güvenlik ekibimiz ile ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktayız.

 • Yaşam Alanları Konut Villa ve Site Güvenliği

Yaşam alanları ve evler, hırsızlar ve suçlular için çok önemli hedeflerdir. Alya Güvenlik olarak yüksek deneyim ve kaliteli referanslara sahip olduğumuz villa özel güvenlik hizmetleri ve site özel güvenlik hizmetlerinde tesisinize uygun maliyet ve çözüm önerileri sunuyoruz. Aileniz, eviniz ve yaşam kaliteniz için yüksek güvenlik ve emniyet tedbirlerini içeren gerek fiziki güvenlik stratejileri, gerekse elektronik güvenlik strateji planlarımızı hazırlıyoruz. Ve bunlara uygun personel kadrolarımızı oluşturarak 7/24 tesisinize hizmet veriyoruz.

 • Eğitim Kurumları Kampüs ve Okul Güvenliği

Günümüzde eğitim kurumları ve öğrenciler, gerek öğrencilerin kişisel veya ailesel problemleri gerekse eğitime yönelik bölgesel veya siyasal sebeplerle öngörülemeyen tehditlerle karşı karşıya kalmaktadır. 

Alya Güvenlik olarak, eğitim kurumları, kampüsler ve öğrencilerin yaş grubu, bölge şartları veya ailevi problemlerinin çocuğun eğitim alanına yansımasının boyutlarının bilincindeyiz. İşte tüm bunlar ve benzeri sebepleri göz önüne almadan herhangi bir eğitim kurumu güvenliği, okul güvenliği veya kampüs güvenliğini sağlamak mümkün değildir.

Ayrıca güvenlik görevlilerinin okul ortamında rollerini ve fonksiyonlarını anlamak için gerekli psikolojik destek eğitimlerimiz de sürekli olarak tarafımızdan sağlanmaktadır.

 • İnşaat Yapı ve Şantiye Güvenliği

Alya Güvenlik olarak biz, her türlü inşaat projelerinizin güvenliğini, şantiye alanlarınızın güvenliğini ihtiyaçlarınıza uygun güvenlik stratejileri geliştirerek sağlıyoruz. Gerek şantiye alanında bulunan yapı ekipmanlarını gerekse tesis ve çalışma alanına olabilecek sabotaj ve hırsızlıklara karşı 7/24 hizmet veriyoruz. 

 • Turizm Sektörü ve Otel Güvenliği

Otellerin konaklayanlar açısından, öncelikle güvenli, sağlıklı, kaliteli ve konaklayanları mutlu eden niteliklere sahip olması gerekmektedir. Otellerin tercih edilmeleri için aranan kalite standartlarının oluşturulması önemlidir. İnsan ihtiyaçlarının başında, temel ihtiyaçlardan hemen sonra güvenlik ihtiyacı gelmektedir. Eğer kendinizi güvende hissetmiyorsanız sosyal, kültürel, eğitsel ve diğer faaliyetleri gerçekleştirmeniz mümkün olmaz.

Turizm sektörünün paydaşları olan otel, pansiyon, turistik tesisler, liman, marina, müzeler ve ilgili diğer kültürel, tarihi bina ve tesislerin güvenliği için kapsamlı risk ve tehdit analizi ile denetimler yapılması, olası güvenlik tehditlerinin ortaya konularak güvenli turizm ikliminin oluşturulması gerekiyor.

Bu noktada otel iklimini oluşturan bileşenlerin ve paydaşların eğitim, denetim ve bilinçlendirilmesi önemli bir farkındalık sağlıyor.

İdari ve güvenlik personeli, turist, ziyaretçi, müşterilere yönelik eğitim, özel güvenlik görevlendirilmesi, özel güvenlik yapılarının denetimi, kritik altyapının korunması açısından çok önemli sorumluluklar üstlenmektedirler. 

Mevcut güvenlik yapısının ve bu hizmeti sağlayan kurumun durum ve temaslarının kontrol ve denetiminin yapılması gerekmektedir.  

 • Sağlık Kurumları Klinik ve Hastane Güvenliği

Hastalık ve çözüm arayışı bazı hasta ve hasta yakınlarında sinir kontrolünün sağlanamamasına, adrenalinin yüksek olduğu anlar yaşanmasına ve bu sebeplerle de özellikle son yıllarda doktor ve sağlık çalışanlarına karşı maalesef ki tepki verilmesine yol açmaktadır.

Başlıca bu tip tehdit ve problemlerin yaşandığı sağlık kuruluşlarında; deneyimli, problem çözme konusunda başarılı ve kriz anlarını yönetebilme yetileri gelişmiş uzman bir güvenlik kadrosu ile sağlık sektörünün sorunlarına vakıf ve bu konularda çözüm metotları geliştirmiş bir çözüm ortağının bulunması, gerek doktorların gerek sağlık çalışanlarının gerekse diğer hasta ve hasta yakını ziyaretçilerin kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayacaktır. Firmamız ve güvenlik görevlilerimiz bu konularda etkili ve verimli güvenlik için yenilikçi teknolojik çözümler ile de donatılmıştır.

 • Banka Güvenliği

Ekonominin can damarı olan bankacılık ve finans sektörü güvenlik açısından en önemli kuruluşların başında gelmektedir. Her daim, gerek banka iç faaliyetlerine gerekse bankacılık nakil işlemlerine yönelik tehdit ve hırsızlık girişimleri üst düzeydedir.

Bu bağlamda banka güvenliği konusuna azami hassasiyetle yaklaşan Alya Güvenlik, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasası uyarınca hem silahlı hem de silahsız olarak denenmiş ve en güvenli metotlarla ve ihtiyaca uygun nakil araçları ile özel güvenlik ve nakil hizmetleri sağlamaktadır.

Şirketimiz bu hizmet kapsamında banka çalışanlarının, ziyaretçilerin ve müşterilerin rahat ve güven içinde bulunması, huzura, mala ve cana gelebilecek tehditlerin yasalar çerçevesinde önlenmesini sağlamaktadır.

 • Avm Güvenliği

Günümüzde, alışveriş merkezleri herkes için en popüler ve en sık tercih edilen buluşma noktalarından biridir. Ancak, gerek ziyaretçi sayıları gerek çalışan sayılarının yüksek olması sebebiyle emniyet ve güvenlik kaygılarını geniş bir yelpazede sunar. Problemlerin minimize edilmesi için gerekli yetkin ve uzmanlaşmış kadroları oluşturulması gerekmektedir.

Alya Güvenlik olarak alışveriş merkezlerinde kiracıların, çalışanların ve ziyaretçilerin canına ve malına karşı oluşabilecek her türlü tehdidin engellenmesi için azami düzeyde çaba sarf ediyoruz.

Tekirdağ bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

Çorlu bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

Çerkezköy bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

İstanbul bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

Kocaeli bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

Tuzla bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

Gebze bölgesinde Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için,

Silivri, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Özel Güvenlik Hizmeti alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Güvenlik Hizmeti Veren Yerlerin;

İhtiyaçlarınıza profesyonel ekiple karşılık verebilmesi öncelikli olarak güvenliğinizi sağlarken, iş yükünüzü azaltmanıza da yardımcı olması açısından oldukça önemlidir.

 • Personel seçimi ve uygunluğu,
 • Gerekli olan giriş-çıkış belgeleri ve bildirimler,
 • Bordrolama ve Özlük işleri,
 • Teçhizat ve kıyafet temini,
 • Eğitimler ve talimatlar,
 • Vardiya çizelgesi hazırlanması,
 • Daimi personelin izne ayrılması durumunda yerine geçici personel temininin sağlanması,

Gibi bu ve benzeri kapsamlı ve iş yükünüzü arttırabilecek koşulların, ortadan kaldırılması ve alanında uzman bir ekiple çalışılması vaktinizden tasarruf ettirecek ve iş yükünüzü azaltacaktır.

En iyi Özel Güvenlik Firmaları;

Fizibilite çalışmasıyla; yapılan veya yapılması gerekenleri tespit ederek olası tehlikelerden koruması ve bilgilendirme yapması, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir nitelikte profesyonel bir firmadan hizmet alacağınızın göstergesi olmaktadır.

Özel Güvenlik Fiyatları;

Çalışma şartları, hizmet verilen saat dilimi ve ihtiyaca göre belirlenen personel sayısına bakılarak özel olarak belirlenmekle birlikte, “minimum maliyet- maximum fayda” prensibiyle hazırlanmaktadır. Teklif alabilmek için iletişim sekmesinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ek olarak; Alya Özel Güvenlik Hizmeti almanız halinde, alınan hizmetin bedeli, gider olarak gösterebilir ve vergiden düşürülebilir bu da vergisel olarak bir avantaj sağlamaktadır.